Mäklare

Träffa en mäklare
du gillar.

Att välja rätt mäklare är viktigt. Vår modell bygger på frihet både för dig som kund och
för mäklaren. Hos Bostada kan du vara säker på att mäklaren vill ditt bästa. På Bostada arbetar
kompetenta och engagerade mäklare som gillar att arbeta med människor och
försäljning. Men oavsett vad vi lovar är det du som måste känna förtroende för mäklarens
kompetens, personliga engagemang och arbetsglädje. Du ska kunna känna dig trygg
under hela försäljningsprocessen.

Här nedan presenterar sig våra mäklare för att du ska kunna göra ett bra val.

Andreas Pontén
Hägersten

Andreas Pontén

📱 0730-500897 📧 andreas@bostada.se
Antonio Yuksel
Lidköping

Antonio Yuksel

📱 0730-500297 📧 antonio@bostada.se
Charlotte Vrethammar
Nyköping & Trosa-Gnesta

Charlotte Vrethammar

📱 076-1058290 📧 charlotte@bostada.se
Dennis Svensson
Örebro & Sydnärke & Karlskoga

Dennis Svensson

📱 0730-500397 📧 dennis@bostada.se
Markus Englund
Östersund

Markus Englund

📱 070-7654939 📧 markus@bostada.se
Robin Rodrigues
Norrort

Robin Rodrigues

📱 0760-054707 📧 robin@bostada.se
Sabina Eriksson
Östersund

Sabina Eriksson

📱 079-3496585 📧 sabina@bostada.se
Sofia Andersson
Östersund

Sofia Andersson

📱 072-5105400 📧 sofia@bostada.se
Vladimir Smirnov
Sundsvall

Vladimir Smirnov

📱 070-6041194 📧 vladimir@bostada.se

Vi skakar om mäklarbranschen.
Skippa de dyra mäklarbolagen och gör affären med mäklaren direkt.

Kontakta oss!

Har du frågor och funderingar om oss, vilka vi är, vad vi gör eller vilken annan fråga som helst? Du är alltid välkommen att mejla din fråga till oss. Vi tar kontakt med dig så snart som möjligt.

Bostada värnar om din personliga integritet och strävar efter att skydda dina personuppgifter på bästa sätt. Det är därför viktigt för oss att du förstår hur behandlingen av dina personuppgifter ser ut när du använder dig av våra tjänster. Läs personuppgiftspolicy.