MĂ€klare / Personal

Vi som jobbar pÄ
Bostada

Att vÀlja rÀtt mÀklare Àr viktigt. VÄr modell bygger pÄ frihet bÄde för dig som kund och
för mÀklaren. Hos Bostada kan du vara sÀker pÄ att mÀklaren vill ditt bÀsta. PÄ Bostada arbetar
kompetenta och engagerade mÀklare som gillar att arbeta med mÀnniskor och
försÀljning. Men oavsett vad vi lovar Àr det du som mÄste kÀnna förtroende för mÀklarens
kompetens, personliga engagemang och arbetsglÀdje. Du ska kunna kÀnna dig trygg
under hela försÀljningsprocessen.

HÀr nedan presenterar sig vÄra mÀklare för att du ska kunna göra ett bra val.

Blank Print Document
kontrakt

Andreas Pontén

VD & Marknadsansvarig
đŸ“± 0730-500897 📧 andreas@bostada.se
Antonio Yuksel
Lidköping

Antonio Yuksel

Reg. FastighetsmÀklare
đŸ“± 0730-500297 📧 antonio@bostada.se
Charlotte Vrethammar
Nyköping & Trosa-Gnesta

Charlotte Vrethammar

Reg. FastighetsmÀklare
đŸ“± 076-1058290 📧 charlotte@bostada.se
Dennis Svensson
Örebro & Karlskoga

Dennis Svensson

Reg. FastighetsmÀklare
đŸ“± 0730-500397 📧 dennis@bostada.se
430580-106_001
Mölndal

Peter Carlevi

Reg. FastighetsmÀklare
đŸ“± 0723-043070 📧 peter@bostada.se
Robin Rodrigues
Norrort

Robin Rodrigues

Reg. FastighetsmÀklare
đŸ“± 070-4972671 📧 robin@bostada.se
Sabina Eriksson
JĂ€mtland

Sabina Eriksson

Reg. FastighetsmÀklare
đŸ“± 070-6881800 📧 sabina@bostada.se
Vladimir Smirnov
Sundsvall

Vladimir Smirnov

Reg. FastighetsmÀklare
đŸ“± 070-6041194 📧 vladimir@bostada.se

Vi skakar om mÀklarbranschen.
Skippa de dyra mÀklarbolagen och gör affÀren med mÀklaren direkt.

Kontakta oss!

Har du frÄgor och funderingar om oss, vilka vi Àr, vad vi gör eller vilken annan frÄga som helst? Du Àr alltid vÀlkommen att mejla din frÄga till oss. Vi tar kontakt med dig sÄ snart som möjligt.

Bostada vÀrnar om din personliga integritet och strÀvar efter att skydda dina personuppgifter pÄ bÀsta sÀtt. Det Àr dÀrför viktigt för oss att du förstÄr hur behandlingen av dina personuppgifter ser ut nÀr du anvÀnder dig av vÄra tjÀnster. LÀs personuppgiftspolicy.